Menu

TotalFilm YouTube logo TotalFilm Spotify logo TotalFilm Instagram logo TotalFilm Facebook logo
TotalFilm YouTube logo TotalFilm Spotify logo TotalFilm Instagram logo TotalFilm Facebook logo
Infobox ikona

ČEKÁME VE ČTVRTEK VEČER: TRAILER FILMU PAST OD M. NIGHT SHYAMALANA S JOSHEM HARTNETTEM

Protiklady jako magnety: Drsňák a studentka v novince Krásná katastrofa (soutěž)

Dva protiklady, které se nakonec pořádně přitáhnou, i když mají oba na počátku rozdílné magnetické póly. Jinak řečeno do kin právě vchází další z teenagerovských romanťáren. Tahle je ale trochu jiná než ostatní. Oproti sérii After, které pochází od stejné produkce, se ve filmu Krásná katastrofa setkáme s drsňákem z gymu a studentkou univerzity, které se na počátku více nesnáší, než milují. O to zajímavější bude sledovat jejich cestu k lásce. Novinka je pochopitelně (jak už to tak bývá) adaptací knížního bestselleru. A kromě pozvánky do kina zde máme i soutěž o atraktivní ceny od partnerů filmu.

Příběh sleduje drsňáka Travise Maddoxe a Abby Abernathyovou, kteří se do sebe postupně zamilují. Abby (Virginia Gardner) věří, že si dokázala vybudovat dostatečnou vzdálenost mezi sebou a svou temnou minulostí, ale když se svou nejlepší kamarádkou dorazí na univerzitu, její cestu k novému začátku zkříží rebel a polykač holek na jednu noc, Travis Madox (Dylan Sprouse). Urostlý, potetovaný hezoun je to poslední, co Abby potřebuje… On tráví noci vyděláváním peněz na zakázaných zápasech a holky střídá častěji než ponožky. Do Abbyina života se vetře trikem – nabídne jí sázku, že měsíc vydrží bez sexu – když ona s ním ten měsíc bude bydlet. Ať tak či onak, Travis netuší, do jak těžkého zápasu se pustil.

Vedle Sprouse a Gardnerové si ve filmu zahráli Austin North, Libe Barer, Rob Estes a Brian Austin Green (Beverly Hills 90210).

Filmovou adaptaci stejnojmenného knižního bestselleru režíroval Roger Kumble ve stejné produkci (Voltage), která se proslavila adaptací dalšího velkého knižního a filmového hitu After.  Kumbleovi nejsou adaptace romantických románů cizí, protože právě režíroval film After: Přiznání podle stejnojmenného románu Anny Todd.

Soutěž o balíčky dárků k filmu Krásná katastrofa

Hrajeme o balíčky, které obsahují karty Piatnik, a kosmetiku Rimmel London.

[contact-form][contact-field label=’Jméno‘ type=’name‘ required=’1’/][contact-field label=’E-mail‘ type=’email‘ required=’1’/][contact-field label=’Jaký sport dělá Travis ve filmu Krásná katastrofa?‘ type=’radio‘ required=’1′ options=’Ilegální pěstní souboje,Ilegální kohoutí zápasy,Ilegální závod lasiček v plastových trubkách’/][/contact-form]

Film je právě v českých kinech.

SOUTĚŽ probíhá od 27. 4. do 2. 5. 2023. Dodavatelem cen do soutěže je společnost Vertical Entertainment. Soutěžní email, pokud nepoužijete formulář na webu, je soutez@totalfilm.cz – nezapomeňte do předmětu uvést “Krásná katastrofa”.
Při zpracování osobních údajů shromažďujeme osobní údaje odpovídající pouze stanovenému účelu a v rozsahu nezbytném pro naplnění kontaktování účastníka soutěže. Zpracovatelem stanovený účel, který je součástí smlouvy mezi účastníkem a zpracovatelem, je kontakt na výherce soutěže a doručení soutěžní ceny. Za tímto účelem byl stanovený rozsah údajů, uvedený v registračním formuláři, který obsahuje jméno, příjmení a email. Následně po případné výhře Totalfilm.cz doplní i adresu.
Po ukončení soutěže se údaje likvidují a nejsou poskytovány třetím stranám ani marketingově využity.

-red-
foto/video: Voltage, Vertical Entertainment © 2023

TotalFilm YouTube logoTotalfilm kanál TotalFilm Spotify logoTotalfilm podcast