Barbie: Nový trailer láká na holčičí Matrix a ukazuje, že nic není tak růžové, jak se zdá

Léto se blíží, a s ním i očekáváná a tajemstvím zahalená akční komedie o zlobivé panence Barbie, která je spolu s Kenem vykázána z Barbielandu. Jeden z nejulítlejších a nejtrhlejších námětů posledních let se představuje v novém traileru, který vám ještě v originální krabici přinášíme s českým dabingem.

Druhý trailer se za zvuků nového songu od Dua Lipy, která se ve filmu má i objevit jako mořská víla, víc opírá do roviny vyumělkovaného světa mimo realitu, povědomé ze Stepfordských paniček, nedávného To nic, drahá… nebo vlastně i Matrixu, tedy až na to, že modrou a červenou pilulku tu nahradila lodička a pantofle. Jak Margott Robbie v nové ukázce nicméně zjistí, zmínky o smrti, studená sprcha a hlavně, proboha, ploché nohy…! se v téhle idylice od Mattela netolerují. Ono nic není tak růžové, jak se na první pohled zdá, jediné jisté ale je, že z pera Grety Gerwig a Noaha Baumbacha vzhledem k jejich předchozí práci můžeme čekat správný mindfuck.

Kromě Margot Robbie a Ryana Goslinga ve filmu hrají třeba Simu Liu, Will Ferrell, Michael Cera, Emma Mackeya nespočet dalších tváří. Je i nás už jen pár měsíců dělí od zjištění, zda je život v plastu opravdu tak fantastický, a jak si Barbie povede proti podobně hvězdné ansámblovce, výbušnému Oppenheimerovi, se kterým si to v premiérový termín kinech rozdá. Že si musíte zpívat po svém se v tomhle růžovém šílenství každopádně dozvíte už 20. července.

Martin Mažári, Totalfilm.cz
foto/video: Vertical Entertainment © 2023