Připravte se: Tessa a Hardin naposledy! V kinech je finální After: Odloučení

Připravte se na napínavé pokračování bouřlivého milostného příběhu Hardina a Tessy, které právě dorazilo na velká plátna. K překvapení fanoušků, kteří původně očekávali definitivní konec po předchozím filmu After: Pouto, se už tehdy začalo pracovat na pátém pokračování. Nyní tedy můžete vyrazit na vrchol celé série After: Odloučení.

Navzdory předchozímu rozchodu Tessy a Hardina je mladý muž odhodlán napravit pošramocený vztah a znovu zažehnout jejich společnou lásku. Cesta ho zavede do Lisabonu, aby se znovu setkal s Tessou, ale do jeho života znovu vstoupí bývalá láska jménem Natalie. K ní se kdysi zachoval strašně. Potřebuje dojít odpuštění a najít sám sebe. Potřebuje se vyrovnat se svými chybami, aby se pokusil svou osudovou lásku Tessu získat zpět. Bude ho chtít ale Tessa vůbec ještě vidět? A jak by takové setkání mohlo dopadnout?

After: Odloučení (foto: Bontonfilm)

Josephine Langford opět ztvárňuje Tessu Youngovou, která v prvním díle hrála studentku, která vytrvale dodržuje společenské normy a předpisy. Když se vydává na univerzitu, nese si s sebou vznešené ambice a touží po zářné a prosperující budoucnosti. Její život však nabere dramatický směr, když se během prvního ročníku na vysoké škole zkříží její cesty se záhadným Hardinem Scottem.

Jak se filmová série vyvíjí, vztah Tessy a Hardina naráží na řadu problémů, od rodinných povinností až po osobní odhalení. V předposledním díle After: Pouto, Tessa učiní hluboký objev – Hardin tajně píše knihu inspirovanou jejich bouřlivým vztahem. Toto odhalení ji přiměje k těžkému rozhodnutí ukončit jejich milostný vztah. Přesto Hardin pokračuje v psaní knihy, která se stane bestsellerem a přidá tak další složitou vrstvu do jejich spletitého milostného příběhu.

Hero Fiennes Tiffin nechybí ani popáté v roli Hardina Scotta, charismatického, ale vzpurného studenta Washingtonské univerzity, jehož prudká povaha od něj lidi spíš odpoutává. Jeho cynický pohled na svět, formovaný traumatickou událostí z dětství, ho po přestěhování do Spojených států kvůli univerzitnímu studiu izoluje v jeho vlastním světě. Teprve když se setká s Tessou Youngovou, začne si uvědomovat, že na světě může být i něco mnohem krásnějšího, než si původně myslel…

After Odloučení (foto: Bontonfilm)

Eskapády Hardina a Tessy ale pravděpodobně neukončí celou filmovou sérii. Tento díl je ale skutečně poslední, který se bude věnovat jim dvěma. Děj dalšího filmu se bude podle posledních informací soustředit na rodiče Hardina a je inspirován epilogem z knihy After: Pouto. I když se  Hardin a Tessa v novém filmu objeví, Tiffin a Langford si příslušné role už nezopakují.

Celosvětově úspěšnou sérii knih vydala Anna Todd. V roce 2019 následovala filmová franšíza, která rok co rok chrlí další díl. Bylo tomu tak i navzdory probíhající pandemii.
After: Odloučení právě uvedla do kin společnost Bontonfilm.

-red-
foto/video: Bontonfilm © 2023