Menu

TotalFilm YouTube logo TotalFilm Spotify logo TotalFilm Instagram logo TotalFilm Facebook logo
TotalFilm YouTube logo TotalFilm Spotify logo TotalFilm Instagram logo TotalFilm Facebook logo
Infobox ikona

ÚPLNĚ PRVNÍ OCHUTNÁVKA Z POKRAČOVÁNÍ VELEÚSPĚŠNÉHO VYŠEHRADU JE TADY. NATÁČENÍ PRÁVĚ ZAČALO.

Madam Web: Marvelovské universum se rozrůstá o paralelní svět plný spider-lidí (trailer)

Záchranářka, která po prapodivné nehodě získá jasnovidné schopnosti, v jednom z paralelních světů mnohovesmíru potkává celou řadu pavoučích variantů… Tak by se zhruba dal popsat děj Madam Web, nového přírůstku do marvelovského universa studia Sony, ve kterém se už prohání Venom a Morbius a brzy do něj dorazí i Lovec Kraven. Jen ten samotný Spider-Man tu zatím chyběl. To se ale, zdá se, brzy změní.

Titulní Madam Web se oproti své komiksové předloze, ve které tradičně jde o nadpřirozenou, nevidomou bytost se schopnostmi podobnými Doktoru Strangeovi, v podání Dakoty Johnson dočkala výrazné změny. Společný by ale ty dvě měly mít pravidelný kontakt s pavoučími lidmi všech velikostí, podob i pohlaví. V traileru jich zahlédneme hned několik, včetně Spider-Woman s tváří čím dál populárnější a obsazovanější Sydney Sweeney.

Ukázka přichází v době, kdy tvůrci nejúspěšnější komiksové série historie smutně obrací těch pár dolarů, které vydělala teprve týden stará holčičí týmovka Marvels, a komentátoři se předhánějí v co nejšťavnatějších predikcích blížícího se konce podobných filmů. Tenhle to bude mít o to těžší, že kromě animovaných skákání Paralelními světy a snad i Venoma se komiksové filmy od Sony velké oblibě netěší, a že na scénáři Madam Web pracovali stejní lidé, jako na neslavném Morbiusovi.

Třeba jsou to ale zbytečné předsudky a na Valentýna 2024 nás v kinech čeká poctivá pavoučí komiksárna. A třeba nějak smysluplně dorazí i Peter Parker a udělá fandům radost.

-red-
foto/video: Marvel, Sony, Falcon © 2023

TotalFilm YouTube logoTotalfilm kanál TotalFilm Spotify logoTotalfilm podcast