Menu

TotalFilm YouTube logo TotalFilm Spotify logo TotalFilm Instagram logo TotalFilm Facebook logo
TotalFilm YouTube logo TotalFilm Spotify logo TotalFilm Instagram logo TotalFilm Facebook logo
Infobox ikona

ÚPLNĚ PRVNÍ OCHUTNÁVKA Z POKRAČOVÁNÍ VELEÚSPĚŠNÉHO VYŠEHRADU JE TADY. NATÁČENÍ PRÁVĚ ZAČALO.

Pokračování Gumpa dorazí za měsíc, teď odhaluje další záběry v traileru

Za necelý měsíc vběhne do kin Gump s pokračováním svého psího příběhu. Snímek Gump – jsme dvojka, který opět režíruje F. A. Brabec, se tentokrát zaměří na postavu Oříška ztvárněnou Richardem Krajčem. A přibydou i nové postavy v podání Štěpána Kozuba, Vici Kerekeš nebo Josefa Vojtka. Jak diváci uvidí v novém traileru, hlavní postava je ale stále stejná – pejsek Gump se vrací v plné síle.

Po téměř třech letech od premiéry snímku Gump – pes, který naučil lidi žít, na nějž dorazilo do kin přes 200 000 diváků, se splnilo přání režiséra F. A. Brabce, aby vznikl ještě jeden Gump. „Hlavní roli přebírá nový majitel Gumpa Richard Krajčo. Jeho soupeře Křiváka skvěle hraje Štěpán Kozub. Nastoupí tam láska, která tam podle mě má být, a to nejen láska k Zuzance, jež je postižená a Gump jí pomáhá učit se chodit. Je tam i její maminka Vica Kerekes, která tam trošku zamotá vztahy, aby se nám i Richard Krajčo malinko zamiloval…“ poodhalil něco málo ze zákulisí natáčení kameraman a režisér, který na pokračování opět spolupracoval s producentem a autorem knižních předloh Filipem Rožkem.

Na plátna se ale vrátí i oblíbený herec Bolek Polívka. Tenhle druhý Gump bude citlivý, překvapivý, dojemný, úsměvný a samozřejmě nám pomůže porozumět o malinko víc tomu, čemu se říká naše duše,“ popsal představitel varhaníka Bédi.

Josef Vojtek si zahraje řezníka, Vica Kerekes maminku Kostičku, v dalších rolích uvidíme  Martinu Pártlovou, Evu Holubovou, Ivanu Chýlkovou, Karla Rodena nebo Annu Šulcovou.

Gump – Jsme dvojka (foto: ScareVille)

Hudbu k filmu složil Ondřej Gregor Brzobohatý. Ústřední song snímku Život je krásný natočil Richard Krajčo se svojí kapelou Kryštof. Titulkovou píseň Život je pes pak složil Pokáč a opět v ní uslyšíme Richarda Krajča, Lucii Bílou  Václava Noida Bártu, Štěpána Kozuba, Martinu Pártlovou nebo Moniku Bagárovou. Pro filmového Gumpa vznikly v minulosti už dvě české písničky. Jednu nazpívala Olga Lounová s dalšími kolegy z hudební branže a jmenuje se Protože to nevzdám. Druhá pak vzešla z pera Marka Ztraceného a má název Vítr do plachet.

Snímek Gump – jsme dvojka uvede do kin 28. března distribuční společnost Bioscop.

-red-
zdroj: J. Šafářová
foto/video: © Scareville, Bioscop, Totalfilm Media 2024

TotalFilm YouTube logoTotalfilm kanál TotalFilm Spotify logoTotalfilm podcast