Menu

TotalFilm YouTube logo TotalFilm Spotify logo TotalFilm Instagram logo TotalFilm Facebook logo
TotalFilm YouTube logo TotalFilm Spotify logo TotalFilm Instagram logo TotalFilm Facebook logo
Infobox ikona

ÚPLNĚ PRVNÍ OCHUTNÁVKA Z POKRAČOVÁNÍ VELEÚSPĚŠNÉHO VYŠEHRADU JE TADY. NATÁČENÍ PRÁVĚ ZAČALO.

Vetřelec: Romulus má další ukázku, novou Sigourney Weaver bude Cailee Spaeny

Novinku Vetřelec: Romulus natočil Fede Álvarez a odehrává se mezi prvním a druhým dílem. Režisér už dříve sliboval hutnou atmosféru prvních dvou filmů. Podívejte se na čerstvý trailer. V posádce vesmírné lodi na nás čeká také vycházející hvězda posledních měsíců Cailee Spaeny.

Odehrává se mezi jedničkou a dvojkou

Po obrovském úspěchu prvního dvou Vetřelců se už nechutným emzákům na plátnech nikdy tolik nedařilo. Třetí díl si prošel totálním chaosem na place, všechny navazující filmy jsou považovány spíše za béčka a pokus Ridleyho Scotta sérii oživit prequely se taky moc neuchytil. Xenomorfové jsou ale prostě až moc parádní na to, aby zůstali ve vajíčkách. Nový film Vetřelec: Romulus se tedy vrací ke kořenům, točí ho ostřílený hororový filmař Fede Álvarez a měl by opět nabídnout přímočaré a zatraceně strašidelné vraždění.

„Vetřelec: Romulus se odehrává dvacet let po jedničce a nemyslím, že by nějak šel proti stávajícímu kánonu,“ říká režisér. Radil se i se samotným Scottem a Cameronem. Obě režisérské legendy jsou prý s výsledkem nadmíru spokojeni.

Vetřelec: Romulus

Nejděsivější díl?

Vetřelec: Romulus se podle tvůrců rýsuje jako dosud nejděsivější díl ve filmové sérii – a to už je co říct, vezmeme-li v úvahu litry krve, která se valila z posledních osmi filmů. Uvidíme, jak se bude dařit nástupkyni Sigourney Weaver. Cailee Spaeny má rozhodně na to, využít naplno své nesporné charisma.

Vetřelec: Romulus dorazí do českých kin 15. srpna.

-red-
foto/video: © 20th Century Studios, Falcon 2024

TotalFilm YouTube logoTotalfilm kanál TotalFilm Spotify logoTotalfilm podcast