
Zaměstnanci ČT a ČRo dnes zahájili výstražnou stávku, projevuje se i v běžném vysílání
V pondělí 22. června 2026 vstoupili pracovníci České televize a Českého rozhlasu do jednodenní výstražné stávky. Reagují tak na vládní novelu, která ruší koncesionářské poplatky a mění financování veřejnoprávních médií. Podle zaměstnanců i vedení obou institucí jde o frontální útok …
Chci si přečíst






































