Podívejte se na všechny Super Bowl trailery (videa)

V uplnulých hodinách proběhl americký Super Bowl. Je to nejsledovanější a bezkonkurenčně nejdražší televizní čas na planetě. Komerční firmy i filmová studia se mohou přetrhnout, aby se před miliony televizních diváků předvedli a přinesli jim své speciální spoty. Filmová studia mají už pár let ve zvyku přinášet speciální verze trailerů na nejočekávanější trháky, případně ukázat úplně první záběry. Třicetivteřinový spot v rámci večera stojí až 100 milionů dolarů.

Superbowl logo 2015Šuškanda o teaseru na Batman V Superman se nakonec nepotvrdila, ale přesto stály Super Bowl komerční přestávky za to. A televize nenabízela pouze trailery. Hollywoodské hvězdy se objevily i v komerčních reklamách. Nejlepší z nich vám zde také nabízíme.

Nejočekávanější snímek zimy Padesát odstínů šedi se do našich kin podívá už 12. února. Film pro Valentýna jako stvořený. První trailer se na našem kanálu setkal s velkou odezvou, jeho sledovanost se blíží ke čtvrt milionu diváků.

Vrací se i Seth McFarlane a Mark Wahlberg s Méďou. Přisprostlý medvídek a jeho lidský kamarád nabídnou další nálož absurdní zábavy. Méďa 2 bude mít premiéru 2. července.

Blýsknout se chtěl také Disney se svým snímkem V hlavě. Připravil speciální tématický Super Bowl spot. Nový animák se do našich kin podívá 18. června.

Ladíme 2 nabídne stejný ansámbl a premiéru 14. května 2015.

Dalo se čekat, že se Super Bowl klipem přijde i jarníblockbuster Rychle a zběsile 7. Poslední role Paula Walkera zajistí filmu ještě vyšší návštěvnost než obvykle. Do kin budete moci vyrazit 2. dubna.

V Jurském světě mají novou atrakci. Podívejte se jakou! Do kin se jeden z nejočekávanějších filmů roku u nás dostane 11. června.

Jak to vypadá v Tomorrowland prozradí už 21. května nová disneyovka Honba za zítřkem.

Nebyli by to Mimoňové, aby i oni neměli svůj Super Bowl spot. Dobře se bavte! Jak u klipu, tak u filmu, který bude mít premiéru 25. června 2015.

Big Game spot nabízí i Terminátor: Genisys. Premiéra 9. července.

Kingsman také přichází s TV spotem. Premiéra už je za dveřmi – 19. února.

A ještě jsme pro vás vybrali nejlepší komerční reklamy se známými hollywoodskými herci, které se v rámci Super Bowl představily.

Bryan Cranston v reklamě na Ensurance

Danny Trejo v reklamě na Snickers

Jeff Bridges v reklamě na Squarespace

Matt Damon v reklamě na Nationwide

připravil: AC, totalfilm.cz