Menu

TotalFilm YouTube logo TotalFilm Spotify logo TotalFilm Instagram logo TotalFilm Facebook logo
TotalFilm YouTube logo TotalFilm Spotify logo TotalFilm Instagram logo TotalFilm Facebook logo
Infobox ikona

UŽ JSTE SI POSLECHLI NÁŠ PODCAST S REŽISÉREM PETEREM BEBJAKEM? MIMO JINÉ O NOVINCE SMRŠŤ NEBO VEDLEJŠÍ PRODUKT? NAJDETE HO ZDE.

Tom Hardy v květnu ovládne kina jako Šílený Max i sovětský voják

Britského hromotluka si fanoušci pamatují především jako batmanovského záporáka, maskovaného Banea, nebo rolí z bratrského souboje ve filmu Warrior, se zápasnickou tématikou. Jenže Hardy má za sebou i řadu nenápadných počinů. Vyjma Bronsona (2008) se předloni blýskl ve snímku The Locke – v komorním dramatu, které se odehrává v jednom jediném autě, kde hlavní hrdina (Hardy) vyřizuje za jízdy telefonáty a postupně se mu hroutí celý jeho svět.

Tom Hardy (c) BBC

Tom Hardy (c) BBC

V tomto nezávislém počinu předvádí excelentní výkon, ale rozhodně u něj nezůstává. Po loňské napínavé gangsterce Špinavý prachy (Čechy tak trochu minula) se letos představí hned ve dvou očekávaných filmech. Šílený Max: Zběsilá cesta je volným pokračováním kultovní australské série 70. a 80. let (objevila Mela Gibsona). Druhým do party je thriller z období poválečného Sovětského svazu Child 44. Proč by měl diváky zaujmout? Natáčel se mimo jiné v Praze a produkuje ho slavný Ridley Scott. Na oba snímky se můžeme těšit už v květnu tohoto roku.

Jaroslav Kejzlar, totalfilm.cz
foto/video: archiv, Warner Bros. CZ

TotalFilm YouTube logoTotalfilm kanál TotalFilm Spotify logoTotalfilm podcast