Nepřehlédněte

Soutěž o IMAX® vstupenky na Star Trek: Do neznáma

Kde jinde si užít nejnovější díl Star Treku nejlépe než v kině IMAX? Nyní s námi můžete soutěžit o 5×2 vstupenky na nejnovější sci-fi Justina Lina. Kromě Lina, jenž je podepsaný pod nejúspěšnějšími díly série Rychle a zběsile, možná překvapí i jméno autora scénáře, jímž je skvělý britský komik Simon Pegg, jenž v sérii zároveň hraje Scottyho, hlavního inženýra Enterprise.

„Rozhodně jsem nepsal komedii,“ uklidňuje Pegg. „Humor ve scénáři vyplývá z rozdílných charakterů postav, především mezi trojicí Kirk, Spock a doktor McCoy to v tomhle směru dost jiskří. Velkým filmovým eposům většinou spíš ubližuje, když se berou moc vážně.“ A tohle říká člověk, který v díle s podtitulem Do neznáma nechal zničit celou loď Enterprise, její posádku rozprášil do všech koutů a část dokonce uvrhnul do zajetí. Tenhle velmi depresivní vývoj příběhu je důsledkem ambiciózní mise, v níž Federace vyšle Enterprise rozšířit hranice dosud známého vesmíru. Hned za nimi totiž číhá hrozba mocnější a větší než všechna protivenství, na která Kirk a jeho posádka dosud narazili. I když je první střet s Khanem a jeho vyspělými technologiemi úplně zdecimuje, budou se muset bleskurychle vzchopit. Jejich přemožitel má zálusk na celou Federaci a ta nemá bez Kirka sebemenší šanci.

Imax-logo-new

Soutěž o 5×2 vstupenky do kina IMAX

Star Trek: Do neznáma (foto: CinemArt)

Star Trek: Do neznáma (foto: CinemArt)

Soutěž probíhá od 23. 8. do 27. 8. 2016 včetně. V případě, že chcete použít soutěžní email soutez@totalfilm.cz, nezapomeňte do předmětu mailu uvést “IMAX”.
Dodavatelem cen je kino IMAX®

Star Trek B_IMAX

%d blogerům se to líbí: