Zahraniční reakce na adaptaci hororu To od Kinga jsou velmi pozitivní

Minulý týden nám udělaly radost reakce zahraničních kolegů na Soderberghovy Loganovy parťáky. A teď zahraniční novináři udělali přítrž strachu z nejnovější adaptace Kingovy klasiky To. Jejich reakce na film jsou velmi pozitivní a vypadá to, že jsme se dočkali skutečně dobré adaptace. Na náš soud si ještě pár dní musíte počkat, v každém případě vám teď přinášíme první reakce na film. Vyrazit na To budete moci už příští čtvrtek, 7. září.

To (foto: Vertical Entert.)

„S nadšením prohlašuji, že TO je velkolepé. Naprosto děsivé, ale také úžasně zábavné (Ztroskotanci jsou PERFEKTNÍ.). Za mě kandidát na top desítku.“ – Eric Eisenberg (CinemaBlend)

„Film TO splnil a předčil veškerá má očekávání. Má srdce, smích a TUNY neuvěřitelného děsu. Zamiloval jsem si Ztroskotance. Chtěl jsem, aby to nikdy neskončilo.“ – Perri Nemiroff (Collider)‏

„Právě jsem viděl TO. Skutečně dobře uděláno. Celé obsazení bylo skvělé a nádherně vyšinuté vizuály. Určitě vydělá mraky peněz. Čekám na další pokračování.“ – Steven Weintraub (Collider)

„Viděl jsem film TO a moc se mi líbil. Potom jsem šel vynést smetí po opuštěném a potemnělém schodišti… BYL JSEM PODĚLANÝ STRACHY, PROTOŽE JSEM POŘÁD PROŽÍVAL TEN FILM JAKO SKUTEČNOST.“ – Mark E Reilly‏ (ColliderVideo)

„Film TO jsem si ZAMILOVALA. Zachytil ducha knižní předlohy, a přesto vytvořil něco nového. Perfektní kombinace hrůzy a zábavy. A Klub ztroskotanců byl PERFEKTNÍ!“ – Rachel Heine (Nerdist)

„Nedokáží být ještě moc konkrétní, ale film TO je DOBRÝ. Píp píp, Richie. Brzy uveřejním celou recenzi!“ – Mike Rougeau (GameSpot)

„Jen to podstatné: jděte se na film TO podívat a podpořte tak jeho enormní úspěch. Je to prestižní film kategorie A+, který se určitě zapíše do historie hororu.“ @ITMovieOfficial – Drew Dietsch (FANDOM)

„OK, viděl jsem TO a podle mě je to určitě nejlepší hororový film roku (ano, lepší než Uteč). Po skončení promítání propukly ovace vstoje.“ – Kurtis Smejkal (Three Angry Nerds)

To (foto: Vertical Entert.)

„Obsazení filmu TO je prostě perfektní, žádný slabý článek řetězu. @jaedenlieberher a @FinnSkata jsou naprosto nezapomenutelní.“ – Eric Walkuski (JoBlo)‏

„Film TO je velmi pěkný, dokonalé provedení příběhu, který znáte jako své boty. Velkým překvapením je Finn Wolfhard. Opravdu stojí za vidění.“ – Phil Nobile Jr.‏ (Birth.Movies.Death.)

„Embargo na film TO na sociálních sítích je zrušeno, takže za mě… líbil se mi! Děcka jsou skvělá. BSkars je skvělý. A překvapivě je to také zatraceně vtipné.“ – Rebecca Pahle (Film Journal)

„Takže, embargo na FILM TO na sociálních sítích skončilo? Tak to vám můžu konečně říct, že je to zatraceně strašidelný, ale zároveň taky divoký a stojí to za vidění.“ – Jason (Fantastic Film Fans)

„Film TO: filmový zámek hrůzy; hřmotný, děsivý, zábavný. A především: má srdce.“ – Chris Evangelista (CutPrintFilm)

„TO rozhodně zachytilo děsy románové předlohy a přidalo nové hrůzy. V hlavních scénách proniká strach až do morku kostí – a člověku při nich dokonce vytrysknou i slzy.“ – Courtney Howard‏ (Fresh Fiction)

To (foto: Vertical Entert.)

„Film To je jednou z mála filmových adaptací románu Stephena Kinga, která skutečně funguje. Film TO je zábavný, děsivý a komediální. TO bude hit.“ –WeLiveEntertainment‏

„TO ve mně vyvolává nostalgické vzpomínky na dobu, kdy mě děsily různé věci, protože dnes už se nebojím. Ale člověče, jestli se pořád bojíš…“ – Franchise Fred‏ (We Live Entertainment)

„Tohle jsem chtěl už nějaký čas tweetnout. Pro Andyho Muschiettiho a ostatní herce ve filmu It, vytvořili jste něco děsivého, co má srdce… Jeden z mých nejoblíbenějších letošních filmů. Fenomenální působení na emoce a skrznaskrz hrůzu nahánějící vizualizace. Moc se mi to líbilo.“ – Luis Alvarez (The Nerdwork)‏

-red-
zdroj: Vertical Entertainment

 

Napište nám co si myslíte

Nebojte, Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.