Solo: Star Wars story – velká soutěž o DVD, BD a další ceny

Dnes vychází u Magic Boxu očekávaná novinka ze světa Star Wars. Samozřejmě že příběh mladého Hana Sola nemá v hlavní roli Harrisona Forda, nahradil ho nadějný Alden Ehrenheich a nutno říct že úspěšně. V kinech sice film nezaznamenal obří úspěchy, jako se to děje u hlavní hvězdné linie, ale fanouškům se film většinou líbil víc než Rogue One. Solo: Star Wars story je zvláštní případ v antologii Star Wars. Ron Howard natočil film, který obsahuje obrovské množství odkazů na celou ságu.

Odehrává se mezi Epizodou III. a Epizodou IV. Zároveň funguje ale jako samostatný film westernového typu, který si může bez větších problémů a znalostí užít třeba i divák, který dosud zůstal celou hvězdnou sérií nepolíben. Nakonec se tedy Solo stává plnohodnotným a povedeným filmem, ačkoliv to po výměně režiséra vypadalo, že studio má s filmem velké problémy. Údajně se jedná o nejdražší film celé ságy, protože Ron Howard nakonec přetočil 70% už hotového snímku. Náklady se tak podle serveru Variety vyšplhaly na astronomickou částku čtvrt miliardy dolarů.

Solo: Star Wars Story (foto: Falcon)

Nesmyslný odpor, který vzbudil Alden Ehrenheich u skalních fanoušků ságy byl zbytečný. Mladý herec ztvárnil Hana Sola přesně v duchu hereckého odkazu Harrisona Forda. Je vtipný, charismatický a nechybí mu šmrnc.
Samostatnou kapitolou je úžas, který svou prací na filmu vzbudil Donald Glover. Dá se říct, že jeho Lando Calrissian svou lehkostí převyšuje původního představitele Billa Dee Williamse.

Soutěž o 3x DVD, 3x Blu-ray a 3x polštář Star Wars Stormtrooper

SOUTĚŽ probíhá od 26. září do 4. října 2018. Dodavatelem cen do soutěže je společnost Magic Box.
Pokud chcete místo formuláře na webu použít soutěžní email soutez@totalfilm,cz – nezapomeňte do předmětu uvést „Solo″.
Při zpracování osobních údajů shromažďujeme osobní údaje odpovídající pouze stanovenému účelu a v rozsahu nezbytném pro naplnění kontaktování účastníka soutěže. Zpracovatelem stanovený účel, který je součástí smlouvy mezi účastníkem a zpracovatelem, je kontakt na výherce soutěže a doručení soutěžní ceny. Za tímto účelem byl stanovený rozsah údajů, uvedený v registračním formuláři, který obsahuje jméno, příjmení a email. Následně po případné výhře Totalfilm.cz doplní i adresu. Po ukončení soutěže se údaje likvidují a nejsou poskytovány třetím stranám ani marketingově využity.