Čertí brko – adventní soutěž o balíčky dárků k pohádce

Máme tu konečně advent a sérii letošních předvánočních soutěží zahajuje hra o 5 balíčků s krásnými dárky k právě uváděné nové české pohádce Čertí brko. Příběh začíná v pekelné pobočce obce Pervidle, která leží pod stejnojmenným kopcem. Tam se jednoho dne rozbije Čertí brko, které pečlivě a neúnavně zapisuje všechny hříchy, jež se v dané oblasti dějí. Takovou situaci je potřeba co nejrychleji vyřešit, a tak Lucifer (Ondřej Vetchý) pověří mladičkého a nezkušeného čerta Bonifáce (Jan Cina), aby na pobočku doručil nové a funkční brko. V pohádce uvidíte Jana Cinu, Judit Bárdos, Ondřeje Vetchého a další známé herce.

V dalších rolích pohádky Marka Najbrta se objeví Marián Geišberg jako Markétčin otec, jako pytlovští vykukové Tomáš Jeřábek a Jiří Maryško, obyvateli Pytlova se rovněž stanou Marek Daniel a Jana Plodková či Michal Dalecký, v pekle budou naopak úřadovat Václav Kopta nebo Jakub Žáček.

Soutěž o 5x balíček dárků Čertí brko

SOUTĚŽ probíhá od 1. prosince do 7. prosince 2018. Dodavatelem cen do soutěže je společnost Falcon.
Pokud chcete místo formuláře na webu použít soutěžní email soutez@totalfilm,cz – nezapomeňte do předmětu uvést „Čertí brko″.
Při zpracování osobních údajů shromažďujeme osobní údaje odpovídající pouze stanovenému účelu a v rozsahu nezbytném pro naplnění kontaktování účastníka soutěže. Zpracovatelem stanovený účel, který je součástí smlouvy mezi účastníkem a zpracovatelem, je kontakt na výherce soutěže a doručení soutěžní ceny. Za tímto účelem byl stanovený rozsah údajů, uvedený v registračním formuláři, který obsahuje jméno, příjmení a email. Následně po případné výhře Totalfilm.cz doplní i adresu. Po ukončení soutěže se údaje likvidují a nejsou poskytovány třetím stranám ani marketingově využity.