Vánoční dabing s Pavlem Zedníčkem (video)

Do kin právě dorazila francouzská rodinná komedie Vánoce a spol. režiséra Alaina Chabata. V českém znění roli Otce Vánoc (francouzský ekvivalent Santy Clause) namluvil Pavel Zedníček. Podívejte se do zákulisí výroby českého znění, kde jsme potkali ještě Andreu Elsnerovou, Kateřinu Winterovou a režisérku českého znění Kateřinu Březinovou.

“Je to strašně hezký a dětem se to bude moc líbit. Santa Claus se dostane mezi lidi. Je to o tom, že shání vitamin C pro svoje skřítky. Dostali nějakou virózu a všech 92 000 jich omdlelo a ten Vitamin C je má probudit,” prozrazuje o filmu Pavel Zedníček.
A jsou nějaká úskalí nebo rozdíly v dabování běžného anglicky mluveného filmu a francouzského snímku: “Jsou. Obecně ty francouzské filmy jsou hodně rychlé. A tady navíc ty postavy mluví hodně přes sebe, takže je to komplikované. Ale moc hezké,” vysvětluje herečka Andrea Elsnerová.

Ve francouzské rodinné komedii Vánoce a spol. se v hlavní roli představí sám režisér a herec Alain Chabat (Asterix a Obelix: Mise Kleopatra, RRRrrrr!!!), podpoří jej mezi jinými například Audrey Tautou (Amélie z Montmartru, Šifra mistra Leonarda), Pio Marmaï (Víno nás spojuje) a Golshifteh Farahani (Piráti z Karibiku: Salazarova pomsta, Paterson).

Rodinná vánoční komedie je právě v českých kinech.

-red-
video: Totalfilm, CinemArt © 2018
Děkujeme studiu S PRO ALFA