Tarantino prosí diváky v Cannes, aby nespoilerovali jeho novinku (nový trailer)

Máme tu nové video k novinkovému filmu Tenkrát v Hollywoodu od ikonického Quentina Tarantina. Na právě probíhajícím canneském festivalu je film dnes uváděn ve světové premiéře. Režisér poprosil všechny festivalové diváky, aby jeho obsah v žádném případě nezveřejňovali. Prosbu odeslal do agentury AFP a poprosil diváky, aby nespoilerovali budoucím divákům zásadní témata a rozuzlení filmu. Podívejte se na nový trailer.

Leonardo DiCaprio hraje v novém filmu Quentina Tarantina neúspěšného westernového herce, který se snaží opět dostat na výsluní. Brad Pitt ztvárňuje jeho kamaráda kaskadéra. Vše se odehrává v roce 1969. To ale není všechno. Roli ve scénáři hraje i řádění Charlese Mansona a vražda herečky Sharon Tate. Tu hraje Margot Robbie. Novinka se objeví v kinech 8. srpna. Bude to shodou okolností 50 let od vraždy herečky Tateové.

Ve filmu se dále objeví další velké hvězdy. Namátkou třeba Kurt Russell, Tim Roth, Damian Lewis, Al Pacino a další. Film je také poslední rolí nedávno zesnulého Luka Perryho.

-red-
foto/video: Falcon © 2019