Výtečný polský kandidát na Oscara Corpus Christi v pátek online (soutěž)

Polský nominant na Oscara, šokující film Jana Komasy Corpus Christi dorazilo do českých kin na konci září. V pátek 6. 11. ve 20:30 se na tento výjimečný polský snímek můžete podívat online v rámci Moje kino Live. Film má nadšené celosvětové kritiky a ceny z mnoha světových festivalů. Uveden byl s úspěchem i v Benátkách nebo Torontu. Doslova poprask způsobil na významném polském festivalu v Gdyni. Příběh dvacetiletého Daniela, který se z polepšovny dostane až do kněžské služby na malém městě měl premiéru na letošní Letní filmové škole v Uherském Hradišti. Film natočil Jan Komasa, jehož válečné drama Město 44 známe i z našich kin. Dva z vás vyhrají online stream a budou se moci na film podívat zdarma.

Polsko v posledních letech produkuje jeden kvalitní film za druhým a Corpus Christi není žádnou výjimkou. Zápletka příběhu o mladém delikventovi, který ošálí celou vesnici, sice může působit úsměvně, snímek je ovšem zpracován s takovou znepokojivostí a pravdivostí, až jakýkoliv náznak úsměvu tuhne na rtech. Poukazuje totiž na temno v nás všech. Více v recenzi zde.


Soutěž o dva online přístupy na film Corpus Christi


Výherce vyrozumíme v pátek 6. 11. do 12:00 emailem a pošleme mu přístup k filmu.
Dodavatelem cen do soutěže je společnost AČFK.
Při zpracování osobních údajů shromažďujeme osobní údaje odpovídající pouze stanovenému účelu a v rozsahu nezbytném pro naplnění kontaktování účastníka soutěže. Zpracovatelem stanovený účel, který je součástí smlouvy mezi účastníkem a zpracovatelem, je kontakt na výherce soutěže a doručení soutěžní ceny. Za tímto účelem byl stanovený rozsah údajů, uvedený v registračním formuláři, který obsahuje jméno, příjmení a email. Následně po případné výhře Totalfilm.cz doplní i adresu.
Po ukončení soutěže se údaje likvidují a nejsou poskytovány třetím stranám ani marketingově využity.