Do kin na jaře zamíří komediální thriller se Štáfkem Zatmění (trailer)

Netradiční spojení komedie a thrilleru, které přiznaně čerpá inspiraci z Tarantinovek? To je novinka režiséra Petra Kubíka (Princezna zakletá v čase 1, 2) Zatmění. V hlavních rolích “konverzační thrilleru s nádechem cynické komedie” se představí Jakub Štáfek, Jan Zadražil, Ján Jackuliak nebo Tereza Švejdová. Do kin se příběh o eskalaci banální dopravní nehody podívá na jaře. Podívejte se na trailer.

Autonehoda ve filmu hraje důležitou roli. Pro žádného jejího účastníka není fatální, možná proto k ní nikdo nevolá policii. V nepříjemné situaci se na pozadí temné lesní kulisy odhalují charaktery všech zúčastněných. A navíc se začíná stmívat… Tři muži rozpumpují na hraně zimy mrazivé drama, které ukáže světu tu nejchladnější možnou tvář.

Za filmem stojí úspěšný režisér obou dílů úspěšné pohádky Princezna zakletá v čase Petr Kubík, debutující scenárista a producent JC Kovář a producent Cyril Regner. Snímek vzniká pod hlavičkou nové produkční společnosti Regner Kovar Pictures. Do kin vstupuje 2. března.

-red-
foto/video: Bohemia MP © 2023