Deadpool má kámoše, v první ukázce potkává Wolverina (teaser)

Toužebné očekávání fanoušků prostořekého anti-superhrdiny bylo uplynulou Super Bowl nocí vyslyšeno. Deadpool & Wolverine – tak zní oficiální název třetího pokračování kontroverzní marvelovky. Postava Deadpoola svým fanouškům evidentně nezůstane nic dlužná, protože spojit do jedné věty “anál a Disney”, to už chce opravdu velkou odvahu. O čem mluvíme, zjistíte v následujícím teaseru.

V krvavé, brutální a brilantní upoutávce nás Wade Wilson (Ryan Reynolds) po návštěvě Úřadu pro časové odchylky, který jsme naposledy viděli v seriálu Loki, vezme zpátky do multivesmíru, kde dostane úkol, který zřejmě dokáže splnit jen on. Inu, vypadá to, že se chystá jednou provždy skoncovat s vesmírem 20th Century studia a X-Menů, přičemž camea postav, které jsme naposledy viděli před více než deseti lety, budou v tomhle filmu poměrně hojná.

Wolverine (Hugh Jackman) se v prvním teaseru objevuje zatím jako pouhý stín na poušti, studio se nás rozhodlo tedy dál napínat.

Wolverinův kostým, který jsme spatřili na první fotce z natáčení je stejně zářivý, jaká budou jistě i studiová a divácká očekávání od tohoto filmu. Režíruje Shawn Levy, který s hlavním představitelem natočil komedii Free Guy.

V českých kinech třetího Deadpoola uvidíme 25. července.

-red-
foto/video: © Disney, Falcon 2024