Menu

TotalFilm YouTube logo TotalFilm Spotify logo TotalFilm Instagram logo TotalFilm Facebook logo
TotalFilm YouTube logo TotalFilm Spotify logo TotalFilm Instagram logo TotalFilm Facebook logo
Infobox ikona

NEJKRÁSNĚJŠÍ A NEJDOJEMNĚJŠÍ ANIMÁK ROKU? UŽ JSTE VIDĚLI TRAILER ROZZUM V DIVOČINĚ?

Angelina Jolie s Bradem Pittem jsou rozhádaní (video)

Je to deset let, kdy se před kamerou potkali Brad Pitt a Angelina Jolie. Film Pan a paní Smithovi pro ně byl stěžejní, hlavně ze soukromého hlediska. Na place se spolu dali dohromady a hvězdným párem přezdívaným Brangelina jsou dodnes. Po letech a režisérských zkušenostech se Angelina Jolie rozhodla napsat a zrežírovat vztahové drama U moře. Obsadila svého manžela a krom režie se postavila po jeho bok jako bývalá tanečnice Vanessa. Děj filmu se odehrává ve Francii, v sedmdesátých letech.

Jolie prozradila, že dávat manželovi režijní pokyny bylo pro ni velmi složité, ale Pitt ji poslouchal na slovo a spolupráce a manželova pracovní etika je v reálném vztahu ještě víc sblížila.
Nový film U moře vypráví příběh páru, jehož manželství se během let proměnilo v poněkud toxický vztah, kdy jsou raději sami než s tím druhým, Vanessa na lehátku na terase jejich letního bytu, Roland v baru s místními štamgasty. Partnerské dusno rozčeří až příjezd mladých novomanželů (Mélanie Laurent a Melvil Poupaud), kteří se usadí v sousedním bytě a Rolandovi s Vanessou připomenou, jaké to mezi nimi bylo na začátku.

Angelina Jolie a Brad Pitt na place filmu U moře

Angelina Jolie a Brad Pitt na place filmu U moře

Do českých kin novinku vyšle společnost CinemArt 19. listopadu.

-red-
zdroje: Collider, CinemArt, Vogue © 2015

TotalFilm YouTube logoTotalfilm kanál TotalFilm Spotify logoTotalfilm podcast