Nové trailery | Dvojníci, Deadpool, Alenka a parodie na Padesát odstínů

Každý týden vás od nového roku budeme ve zvláštním článku upozorňovat na nové trailery, které jsme nahráli na náš kanál. Jak víte, snažíme se CZ verze všech důležitých trailerů uvádět ještě týž den nebo do 24 hodin po světové premiéře. Nic se na tom nezmění ani letos. Pokud ještě náš kanál neodebíráte, tak jako dalších téměř 25 tisíc čtenářů, stačí kliknout zde.

Dvojníci

Ondřej Sokol si v komediální novince režiséra Jiřího Chlumského zahrál dvojroli. Učitele a sympatického podvodníka. Jak tušíte, dojde k záměně. V dalších rolích se představí Jakub Kohák, Jitka Schneiderová, Petr Nárožný, Miroslav Etzler, Petr Čtvrtníček, Milan Šteindler nebo Simona Krainová. Do kin vejdou Dvojníci 17. března.

Deadpool

První trailer na Deadpoola u nás zhlédlo téměř 150 000 diváků a tak není divu, že pár hodin po uveřejnění vidělo druhý trailer už dva tisíce diváků. Nekorektní antihrdina ze stáje Marvelu evidentně fanoušky baví už v trailerech. Do kin vejde Ryan Reynolds v rudém obleku 11. února 2016.

Alenka v říši divů: Za zrcadlem

Pokračování úspěšné Alenky ze stáje Tima Burtona opět nabízí staré známé. Příběh s podtitulem Za zrcadlem vypráví Alenčin příběh po návratu do Londýna. Narazí totiž na magické zrcadlo, skrz které se vrátí zpět do fantastické Podzemní říše, kde se setkává se svými starými přáteli Bílým králíkem, houseňákem Absolemem, kočkou Šklíbou a Kloboučníkem, který přišel o svou velkolepost. Bílá královna Mirana posílá Alenku hledat kovový glób, který se nachází uvnitř komnaty velkých hodin, jež pohánějí všechen čas. Alenka se vydává na nebezpečný závod, při kterém narazí na staré přátele i nepřátele, aby zachránila Kloboučníka… Fantasy jízda začíná 26. května 2016 v kinech.


Bohové Egypta

Bůh nebes Horus (Nikolaj Coster-Waldau) je oslepen a svržen z trůnu vládce bohů mocichtivým bohem pouště Sethem (Gerard Butler). Ten uvrhne Egypt do krutovlády a chaosu. Mocnému Horovi musí pomoci získat vládu zpět smrtelníci, především legendární zloděj Bek (Brenton Thwaites) a krásná Zaya (Courtney Eaton). V kinech od 25. února 2016.

Padesát odstínů černé

Parodie na Padesát odstínů byla jen otázkou času. Netrvalo to dlouho a Pan Black vás očekává! Stejně jako šedé bestsellery přináší některá šokující odhalení a hned tím prvním je, že erotický hit a drzá poťouchlá komedie jdou nehorázně dobře dohromady! V kinech od 28. ledna 2016

Další trailery na našem kanále: www.youtube.cz/totalfilmvideo