Nepřehlédněte

Strážci galaxie 2 mají první teaser (CZ video)

S blížící se premiérou Doctora Strange přichází ochutnávka věci příští. Studio Marvel se připomíná, že v roce 2017 tu s námi bude také a na stůl pokládá menší přesnídávku v podobě nových záběrů ze Strážců galaxie vol. 2. Máme pro vás dabovaný i titulkovaný teaser.

Strážce galaxie řadím mezi nejlepší marvelovské snímky. Jedou pořád na stejných mustrech, ale mají něco víc. Něco, co se nedá dost dobře popsat. Filmem prostupuje příjemná atmosféra, příběh je komiksově banální, vtipy nezabíhají do trapnosti. K tomu přidejte perfektní vizuální stránku, atmosféru a vymazlený soundtrack z vykopávek. Letní pohoda, jaká tu už dlouho nebyla. Pamatuji si, že jsem měl tehdy v IMAXu úsměv od začátku do konce a neuvěřitelně si to celé vychutnal. Byl jsem na nich minimálně třikrát.

VÝHLED MARVEL FILMŮ PRO ROK 2017

Logan (20th Century Fox) duben 2017
Strážci Galaxie vol.2 (Marvel) 4.5.2017
Spiderman: Homecoming (Marvel) 6.7.2017
Thor: Ragnarok (Marvel) 26.10.2017

Doba ale pokročila, a během té doby se v kinech vyrojilo tolik komiksových fláků, že na ně začínám mít alergii. U Strážců Galaxie se ale v nastoleném režimu i tempu pokračuje, takže ukázka ve mně zanechává OPĚT příjemné pocity. Pokud vol. 2 nabídne podobnou zábavu jako jednička, budu nadmíru spokojen. Vizuální pojetí zůstává stejné, absurdní humor také a nesmí chybět vypalovačka Hooked on a feeling. Prostě a jednoduše jeden z nejočekávanějších komiksů příštího roku!
Na scénu se vrací, Star – Lord, Drax, Gamora, ale i Rocket Raccoon a Groot. Příběh by se měl točit kolem hledání Star-Lordova otce Ega, kterého by měl hrát Kurt Russel. To je zhruba všechno co o zápletce víme. V jedné z rolí by se měl mihnout i Sylvester Stallone.

Strážci Galaxie vol. 2 přiletí do kin 4.5.2017

Petr Račko
zdroj videa a plakátu: Falcon © 2016

01amech_gotg2_domteaser_1sheet