Vrací se John Wick i kultovní Power Rangers z devadesátek (CZ video)

Podívejte se na dva dva čerstvé trailery. Na scénu se vrací John Wick, aby opět postřílel půlku velkoměsta a k tomu všemu je tu i nová verze kultovních Power Rangers

Power Rangers (v kinech od 6. dubna 2017)

Že by po tomhle restartu byla nějaká obrovská poptávka, to ani náhodou. Oni se Lionsgati docela soustředí na adaptování neznámých či vyšeptalých sérií a pokouší se je proměnit ve zlato. Někdy to vyjde, (Twilight, Hunger games) a někdy ne (Allegiant). Jak tomu bude u Power Rangers? Značku, na kterou pomalu, ale jistě usedá prach, přivedl k životu Dean Israelite. Ten má na kontě celkem sympatický teen film Projekt Minulost, točený formou found footage, kde parta puberťáků našla stroj času a začala si jej patřičně užívat. Na podobné vlně se budou nést i Rangeři. Formou lehce připomínají výbornou Kroniku, kde se nejdříve schopnosti objevují postupně, hrdinové si na ně musí přivyknout a poté je začnou využívat pro nějakou věc. Power Rangeři vypadají překvapivě celkem slibně, doufejme, že nás příjemně překvapí. Ono zbytečných restartů a ještě zbytečnějších pokračování bylo letos docela dost. Snad to příští rok bude lepší.
Rangeři půjdou do kin 6. dubna 2017.

John Wick (v kinech od 23. února 2017)

Matrixová star, Keanu Reeves, se do filmového podvědomí vrátila v roce 2014, kdy se v kinech nečekaně objevil John Wick. A byla to akční pecka. Aby taky ne, když režírovali kaskadérští machři právě z Matrixu. Pokračování se tentokrát chopil pouze jeden z nich, Chad Stahelski, a v nastoleném tempu pokračuje. Čeká nás akční jízda, ve které se samopaly a pistole nezastaví, a aby toho nebylo málo, zahraje si tu další člen matrixového štábu – samotný Morpheus – Laurence Fishburne. Wick tentokrát zajede i do Evropy, konkrétně do Říma a nechá za sebou pěknou spoušť. Na film se určitě těšíme, pokud jste fanoušci akčního žánru a mrmláte nad jeho skomíráním, skočte si v únoru do kina. Ono vás to přejde.
John Wick bude vraždit od 23.2.2017.

Petr Račko, Totalfilm.cz
zdroj videí: Warner Bros., Lionsgate © 2016