Česká Bridget Jones? Podívejte se na trailer

Romantická komedie Všechno nebo nic na námět první z řady úspěšných knih nejprodávanější slovenské autorky Evita Urbaníkové Všechno nebo nic představuje svůj trailer, ve kterém se objevuje spousta zajímavých herců. Scénář autorka napsala s Martou Ferencovou, která zároveň snímek režírovala, a dámy také měly hlavní slovo v obsazování jednotlivých rolí. „Třeba na Táně Pauhofové jsme se obě shodly hned. Dokonce když jsem jí zavolala, jestli by o tuhle roli měla zájem, měla už knihu přečtenou,“ odhalila Evita Urbaníková.

„To je pravda, knihu jsem četla krátce po tom, co vyšla. Jsem širokospektrální čtenář a Evita umí psát laskavě, vtipně a s nadhledem o všech peripetiích, které my ženy dobře známe,“ dodala představitelka hlavní role Lindy Táňa Pauhofová.

Její nejlepší kamarádku ztvárnila Klára Issová, která si v komedii zahrála vůbec poprvé. „Tohoto žánru jsem se bála, ale ráda zkouším nové věci a tohle byla výzva,“ vysvětlila herečka, která byla nadšená zejména z režisérky Marty Ferencové. „Skvěle nás vedla, pomáhala nám, dokázala nás dobře vyladit do postav a udržet si jejich charakter. Na komedii má neuvěřitelný cit,“ dodala představitelka filmové Vandy.

Všechno nebo nic (foto: Bioscop)

Všechno nebo nic (foto: Bioscop)

Ve filmu zamotá hlavu dvěma hlavním hrdinkám hned několik pohledných mužů, a tak se diváci mohou těšit například na Ondřeje Sokola či polské herce Michala Żebrowskeho a Pawla Delaga.

Romantický příběh o majitelkách malého knihkupectví a jejich životních eskapádách s muži přijde do kin 12. ledna 2017.

-red-
zdroj: Bioscop © 2016