Disney představuje Louskáčka v uchvacujícím traileru (video)

Disney dnes do světa vypustilo trailer ke svému dalšímu rodinnému snímku. Úspěch se zpracováním Krásky a zvířete potvrdil zájem diváků o klasické příběhy. Pro zpracování jedné z největších vánočních klasik – Louskáčka si studio vybralo jednoho z největších feel good makerů, švéda Lasseho Hallströma. Ten naposledy dojímal Psím posláním. Podívejte se na dabovaný nebo titulkovaný trailer.


Scénář napsal debutant Ashleigh Powell a v listu hvězd se skví velká jména. Obsazení vévodí Keira Knightley, Helen Mirren, Morgan Freeman, Mackenzie Foy, ale také i mistryně břitkého britského humoru Miranda Hart.

Louskáčka diváci znají především jako divadelní baletní pohádkovou inscenaci na náměty příběhu Ernesta Theodora Amadea Hoffmanna. Hudbu složil Petr Iljič Čajkovskij. Premiéru měla inscenace 18. prosince 1892 v Mariinském divadle v Petrohradě. S velkou oblibou ji o Vánocích uvádějí pravidelně i české divadelní scény.

Do kin se novinka podívá 1. listopadu v distribuci Falconu. Ačkoliv se zdá, že téma je prvoplánovou sázkou na jistotu, tvůrci se zřejmě snažili i o nějaký nový přístup. V traileru je naznačeno nějaké temné pozadí. Co to znamená se dozvíme až příští rok. Každopádně první dojmy z traileru napovídají, že půjde o opulentní vizuální podívanou, k níž samozřejmě předloha sama vybízí.

-red-
video: Falcon © 2017