Mají to ženy lehčí než muži? Odpovídají herci z filmu Po čem muži touží (video)

Podle hlavního hrdiny nové české komedie Po čem muži touží to mají ženy mnohem lehčí než muži. Proto vysloví osudovou větu: Chci být žena! A nečekaně se mu to splní. Karel se změní v Karlu. Filmová komedie Po čem muži touží režiséra Rudolfa Havlíka přijde do kin 20. září. Scénář o věčném soupeření mužského a ženského světa napsal režisér společně s úspěšnou spisovatelkou Radkou Třeštíkovou. Podívejte sena video, které odpoví na provokativní otázku, které z pohlaví to má v životě jednodušší.

„Já si myslím, že jak ženský, tak mužský role jsou náročný, zvlášť, když člověk chce najít i tu druhou stránku. Vlastně v každém člověku je obojí a jenom třeba muži se stydí nebo nechtějí ukázat tu svoji křehčí stránku, “ říká hlavní představitelka Anna Polívková. Její maminka Evelyna Steimarová vidí  Karlův výrok jasně: „Nebyl nikdy v roli ženy, jinak by takovou blbost nemohl říct!“
„Ženy to v žádném případě jednoduší nemají, holky to měly, mají a budou mít vždycky těžší,“ přidává se Lucie Polišenská. „Já si myslím, že obě pohlaví to mají stejně náročné, ale v jiných situacích a obě jsou na to disponovaná, aby to zvládla,“  dodává Táňa Pauhofová.
„Já si myslím, že ženský to mají těžší než chlapi. Mají toho víc na bedrech a víc toho snesou, to je vlastně dokázané, že ženská snese víc než chlap,“ stojí při ženách Oldřich Navrátil. Další odpovědi najdete na videu.

Vedle Jiřího Langmajera a Anny Polívkové v hlavních rolích Karla a Karly se v komedii objeví celá řada známých herců a hereček – Táňa Pauhofová, jako ambiciózní šéfredaktorka Playboye Leona, Matěj Hádek jako Karlův kamarád Čestmír, Jiří Havelka v roli spisovatele Roberta, který je přesvědčen, že zná ženský svět mnohem lépe než Karel, Andrea Hoffmannová a Sara Sandeva, jako Karlova bývalá manželka a dcera, k níž Karel složitě hledá cestu. Filmovou redakci Playboye tvoří Oldřich Navrátil, Lucie Polišenská, Lucie Šteflová, Naďa Konvalinková, Jana Synková, Jakub Volák, Dominika Myslivcová, Richard J. Müller a Jiří Maryško, v dalších rolích uvidíme Lenku Vlasákovou, Pavlu Tomicovou, Ester Kočičkovou, Martina Stránského a další.

Premiéra filmu je naplánována na 20. září 2018. Do kin ho uvede společnost Cinemart.

-red-
zdroj: U. Donátová
foto/video: CinemArt (1, 2), Totalfilm Media (3) © 2018

%d blogerům se to líbí: