Nepřehlédněte

Jan Cina s Judit Bárdos zpívají v pohádce Čertí brko (videoklip)

Jan Cina společně se svou filmovou partnerkou Judit Bárdos oblaží diváky nové pohádky Marka Najbrta také svým zpěvem. V následujícím videu se můžete podívat na pohádkový song Já jsem chytil poezii… z očekávané pohádky Čertí brko. V hlavních rolích se krom zmíněných herců objeví i Ondřej Vetchý v roli vládce pekel.

Na jedné z pekelných poboček u města Pytlov přestane fungovat čertí brko, které zapisuje lidské hříchy. Lucifer vyšle s novým čertím brkem do světa trochu zmateného čerta Bonifáce (Jan Cina).  Místní šejdíř mu ale kouzelné brko ukradne, a tím se spustí řetěz nešťastných událostí. Je na Bonifácovi, aby osvobodil Pytlov, zachránil peklo i získal srdce krásné Markétky (Judit Bárdos).

„Mám rád filmy jako je například Šíleně smutná princezna s originální výtvarnou stylizací a výbornými písničkami. I v naší pohádce máme tři písničky. A podle mě jsou to hity,“ slibuje režisér Marek Najbrt. Jednou z písniček je zamilovaný duet Bonifáce a Markétky v podání Jana Ciny a Judit Bárdos. „Ve filmu, kde se zpívá, jsem asi nikdy nehrála, tak je to obrovská zkušenost a písnička je moc krásná, takže je to i radost. Doufám, že jeden z důvodů, proč budou mít lidé tuhle pohádku rádi, budou právě písničky,“ říká Judit Bárdos.

V dalších rolích se objeví Marián Geišberg jako Markétčin otec, jako pytlovští vykukové Tomáš Jeřábek a Jiří Maryško, obyvateli Pytlova se rovněž stanou Marek Daniel a Jana Plodková či Michal Dalecký, v pekle budou naopak úřadovat Václav Kopta nebo Jakub Žáček.

Nová pohádka má premiéru 29. listopadu.

-red-
zdroj: U. Donátová
foto/video: Falcon © 2018