Úhoři mají nabito – komedie o chlapech, hrajících si na policajty (video)

Chystaná komedie Vladimíra Michálka o partě chlapů, kteří si hrají na Útvar rychlého nasazení představuje video z natáčení. Oldřich Kaiser je samozřejmě velitel celé party a vůbec se tomu nediví. Režisér Vladimír Michálek zase vysvětlí, jak si vybírá herce, dozvíte se také jaký je sen Matěje Hádka. Natáčení probíhalo v Plzeňském kraji v místech jako je např. Sušice, Kašperské hory nebo Železná Ruda. Šumavskou přírodu si všichni herci velice oblíbili a jak říká např. Anička Kameníková: „Vracím se tam pořád! Od natáčení jsem tam byla už třikrát. Je tam krásně!“

V hlavních rolích se objeví Oldřich Kaiser, Matěj Hádek, Kryštof Hádek, Jiří Vyorálek, Patrik Holubář, Anna Kameníková, Matěj Ruppert, Martin Sitta a Jiří Lábus.

Úhoři mají nabito je černá komedie o partě chlapů, pro které se hra na URNU (Útvar rychlého nasazení) stala únikem z jejich nudných životů. Zasahují u domnělých zločinců, evakuují kulturáky a do svých her zatahují nic netušící okolí. Žene je touha po adrenalinu a falešná představa, že jsou jako Robin Hood a jeho družina. Bohatým brát a chudým dávat. Všechno jde hladce až do okamžiku, kdy se octnou v nesprávnou chvíli na nesprávném místě. Kam až může vést lidská hloupost ve spojení s nešťastnou shodou okolností?! Dozvíme se to 21. února 2019.

-red-
zdroj: Falcon © 2018

%d blogerům se to líbí: