Za vším hledej ženu, hlásá trailer k nové komedii s Vagnerovou

Tři kamarádky, tři osudy. Tři naprosto jiné příběhy a jiný pohled na život. Přesto je mezi nimi to nejpevnější pouto, které nic nemůže přetrhnout. Ani muž. Novou vztahovou komedii Za vším hledej ženu, která nabízí velkou hereckou příležitost pro tři známé herečky – Hanu Vagnerovou, Betku Staňkovou a Terezu Krippnerovou režíroval Miloslav Šmídmajer. Do kin vstoupí na 20. října. Podívejte se na právě představený trailer.

“Víš, kolik chlap stojí nervů a peněz? Kup si psa. To je jedinej případ, kdy za peníze získáš lásku,” říká v traileru Daniela Kolářová své filmové dceři Zlatě Adamovské.
“Já mám ráda humor, ale dobrej, spíš černej. Takže mně se moc líbilo, že ta babička, kterou ztvárňuju, je takhle nastavená. Tímto svým ostřejším humorem navíc dokáže ty napjaté situace skvěle narovnat,“ říká Daniela Kolářová a za pravdu jí dává i režisér snímku Miloslav Šmídmajer.
„Jsou herci, kteří dokážou sprostá či ostrá slova říkat s takovou elegancí, že vůbec vulgárně nevyznívají,“ říká Šmídmajer, „A tak jsem obsadil Zlatu Adamovskou a Danielu Kolářovou, které právě toto umějí! A třeba Daniela Kolářová pronáší některé ostřejší věty s takovou grácií, že jsem nakonec litoval, že jsem tam některé ostré dialogy nezachoval. Ale pořád jich ve filmu zůstalo nadprůměrně!“ ujišťuje.

Za vším hledej ženu (foto. Bio Illusion)

V traileru můžeme vidět i ostatní postavy příběhu. Marek Vašut zde ztvárňuje roli Alberta, do něhož se zamiluje hlavní hrdinka Alex v podání Hany Vagnerové. S tím, aby svého vysněného muže získala, jí pomáhají její nejlepší kamarádky, které hrají Tereza Rychlá (Krippnerová) a Betka Staňková.

Třicetiletá Alex neprožívá zrovna šťastné období s přítelem. A když potká staršího charizmatického Alberta, podlehne jeho šarmu. Okamžitě se zamiluje, ovšem brzy narazí na jeho tvrdou slupku. A v tu chvíli přicházejí na pomoc kamarádky a vymyslí na Alberta past, do které se postupně chytá… ovšem osud si občas se vztahy zahrává a přináší překvapení.

Tvůrci slibují osobitý situační humor i silné herecké obsazení. Kromě již jmenovaných hereček se ve filmu objeví také Marek Vašut, Marek Němec, Igor Orozovič, Jiří Vyorálek, Albert Čuba nebo Vladimír Polák.
Film se natáčel převážně v Ostravě. Diváci poznají například Komenského sady, ulici 30. dubna, zámeček v Dolních Vítkovicích nebo letiště v Mošnově.

Film vzniká v produkci Bio Illusion a do kin film uvede Falcon.
-red-
zdroj: N. Klevcová
foto/video: Bio Illusion, Falcon © 2022