Kazmův film zamíří do kin v srpnu, dohromady se o něm neví vůbec nic

Po více než půlroční odmlce se na scénu vrací provokatér Kamil Bartošek, známý jako Kazma. Internetový fenomén, jehož videa mají miliony zhlédnutí a vyvolávají kontroverzní přijetí, uvede do kin celovečerní film. Dlouho připravovaný projekt, na kterém Kazma a jeho tým pracovali v nejpřísnějším utajení 4 roky, se 17. srpna dočká svého velkého odhalení v českých kinech. Podle tvůrců náklady na film ONEMANSHOW: The Movie dosáhly 72 milionů korun, ale to je tak zhruba všechno, co v tuto chvíli víme.

Kamil Bartošek alias Kazma

Neexistují zatím žádné veřejně dohledatelné informace o obsahu, hercích, ani štábu, který film natáčel. Jasno není ani o ději, žánru, o tom zda se bude jednat o reality, dokument, hraný film, ani kdo se ve snímku ONEMANSHOW: The Movie objeví.

Tvůrci každopádně slibují unikátní podívanou, jakou tahle země v kinech ještě nezažila. Kazmovy slavné kousky a skandály trhaly na internetu rekordy v počtu zhlédnutí a ohromovaly diváky svou drzostí. Mezi jeho nejslavnější akce patří nabourání se do pořadu Prostřeno, nastrčení falešného Jima Carreyho na galavečer Českých lvů nebo infiltrace na stadion finále MS v Rusku uvnitř kufru jednoho z výstavních vozů. Teď přichází Kazma se svou legendární ONEMANSHOW v plnohodnotném celovečerním formátu a podle svých slov se chystá zbourat česká kina.

Kamil Bartošek

Film ONEMANSHOW: The Movie uvede do kin Bontonfilm. Také distributor je smluvně vázán mlčenlivostí a ani dva měsíce před uvedením do kin nesmí detaily filmu prozradit. “Je to velkolepé, je to šílené a je to film, který změní pravidla hry celé kinematografie. Nic podobného tady ještě nikdo nikdy neudělal. Řadě lidí vyrazí dech, víc k filmu nemohu říct. Všechno se diváci dozví až 17. srpna ve všech kinech,” tvrdí v oficiálním vyjádření ředitel Bontonfilmu Martin Palán.

Na čem Kazma a jeho obávaný tým pracovali déle než 4 roky, koho zase napálil a o jak velký skandál půjde tentokrát, mohou Kazmovi fanoušci pouze spekulovat.

-red-
zdroj: L. Vedral
foto: Bontonfilm © 2023