Menu

TotalFilm YouTube logo TotalFilm Spotify logo TotalFilm Instagram logo TotalFilm Facebook logo
TotalFilm YouTube logo TotalFilm Spotify logo TotalFilm Instagram logo TotalFilm Facebook logo
Infobox ikona

KVIFF 2024: PŘIJEDE VIGGO MORTENSEN, CLIVE OWEN, STEVEN SODERBERGH NEBO DANIEL BRÜHL. PODROBNOSTI ZDE.

Muzikál aneb Cesty ke štěstí má teaser (video)

V lednu bude mít premiéru další česká novinka Muzikál aneb Cesty ke štěstí. Producenti právě uvolnili první teaser. Příběh třídy pražské konzervatoře, která má na letním soustředění nazkoušet Starce na chmelu režíruje Svobodanka Radun. Studenti jsou ze začátku znechucení, že se budou věnovat klasickému českému muzikálu. Během zkoušení je pohltí kouzlo Starců, ale nechtějí se spokojit se starou choreografií. Do svého nastudování přidají prvky klasického tance, ale i street dance, hip-hop či pohybové divadlo. Neúnavně budují muzikálové představení, do kterého vkládají veškerou svou energii, odvahu a talent. Termín představení se neúprosně blíží a v sázce je mnoho. Úspěch může znamenat vytoužený začátek cesty za uměleckým snem…

V novém teaseru zpívá Adam Mišík u klavíru a ve videu můžete vidět krátké prostřihy několika scén. Brzy se také dočkáme plnohodnotného traileru.

Ve filmu jsou použity také původní písně Starců na chmelu. V hlavních rolích uvidíme Vicu Kerekes, Romana Vojtka, Martina Písaříka, Jiřího Korna, Adama Mišíka, Vladimír Polívku a další. Film doplní nové verze písní a hudba od Petra Maláska, pro kterého není srdcovější záležitost, než filmový muzikál Starci na chmelu. Původní hudbu k němu napsal totiž jeho otec.

[pullquote align=“full“ cite=““ link=““ color=““ class=““ size=““]čtěte také: Muzikál aneb Cesty bude poklonou Starcům a chmelu[/pullquote]

Muzikál aneb Cesty ke štěstí (foto: Bioscop)

Muzikál aneb Cesty ke štěstí (foto: Bioscop)

Slobodanka Radun, k natáčení říká:“ Naše natáčení bylo specifické ztřeštěnou a naprosto nevyčerpatelnou energií mladých herců, kteří v příběhu hrají třídu pražské konzervatoře. Díky vysoce profesionálnímu týmu a přízni počasí jsme natočili vizuálně působivý materiál plný slunce a větru. Důležitým zážitkem pro mě byla spolupráce s Vicou Kerekes, Romanem Vojtkem a choreografkou Danou Morávkovou.

-red-
zdroj: Bioscop © 2015

TotalFilm YouTube logoTotalfilm kanál TotalFilm Spotify logoTotalfilm podcast